Reklama [góra]


Jakub Iskra na wirtualnym boisku, doceniony przez EA Sports


Piłkarz z naszego regionu znalazł się w popularnej grze video Fifa 2021, wydana przez Electronic Arts. Symulacja piłki nożnej od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy na całym świecie.

Jakub Iskra to wychowanek  GUKS Widuchowa. Od sezonu 2018/2019 występuje we włoskim zespole SPAL, na swoim koncie ma już debiut w seniorskiej serii A. 

Kolejna edycja serii gry FIFA  pojawiła się na rynku 9 października. Na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. W polskiej wersji językowej spotkania komentują Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski. Twórcy gry ocenili umiejętności młodego zawodnika na 59 punktów. Gra  na pozycji obrońcy. Powstała również karta w formie Ultimate Team przez Internet. To niewątpliwe wyjątkowe wyróżnienie dla 18 letniego chłopaka. 

Według zagranicznych serwisów najnowsza odsłona  osiągnęła historyczny wynik jest to bowiem pierwsza część w historii  która uzyskała lepsze wyniki sprzedażowe w cyfrowej dystrybucji aniżeli w dystrybucji fizycznej. 

To  ponad 17 000 prawdziwych piłkarzy z przeszło 700 zespołów grających w ponad 30 oficjalnych ligach, a do tego przeszło 90 stadionów razem składają się na najbardziej realistyczną symulację tego pięknego sportu.fot. Spal/właśnie/video/ ea sports./ Eurogamer/

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.