Reklama [góra]

Praca dla sprzedawcy/doradcy klienta

Salonik Prasowy to sieć salonów prasowych z 19-letnim doświadczeniem. Wyróżnia nas sympatyczna obsługa naszych Klientów. Obecnie mamy 33 saloniki ulokowane w miastach zachodniej części Polski. Nasza centrala i magazyn główny ulokowane są w Szczecinie. Obok prasy i artykułów tytoniowych oferujemy naszym Klientom usługi Lotto, zabawki i produkty impulsowe (słodycze, leki, itp.).

Obecnie nawiążemy współpracę z lojalną osobą na stanowisko:
Sprzedawca / Doradca Klienta
Miejsce pracy: Chojna ul: Kościuszki

Zakres obowiązków:
- aktywna sprzedaż i obsługa Klientów
- zamawianie, przyjęcie i sprzedaż towarów
- kontrola stanów magazynowych i gotówki
- utrzymanie porządku w Saloniku
- aktywny udział w szkoleniach
- przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad w Firmie

Nasze oczekiwania:
- uczciwość, sumienność i lojalność
- podstawowa obsługa komputera i efektywna organizacja pracy
- doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku
- przyjacielskie podejście do Klientów i współpracowników
- pracowitość i zaangażowanie
- niekaralność

Oferujemy:
- wieloletnią i komfortową współpracę
- terminowe wynagrodzenia + premie od zaangażowania
- merytoryczne wsparcie podczas całego czasu współpracy
- forma współpracy: Umowa zlecenie plus bonusy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie cv na email: hr@salonikprasowy.eu lub kontakt telefoniczny: 691-991-473

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.