Wyróżnienia dla wokalistów i wokalistem Studia Piosenki COGITO

Po raz kolejny Soliści i Studio Piosenki COGITO znaleźli się w finale Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej. W etapie wojewódzkim w kategorii soliści 14-18 finalistką i laureatką III miejsca została Kinga Jarosińska. 

To kolejny finał Kingi, która jest niezwykle uzdolnioną wokalistką o niepowtarzalnej barwie głosu, wielokrotnie nagradzaną na konkursach wokalnych. Kolejnym wyróżnionym finalistą jest Kacper Koster, który swoim niezwykłym wokalem porusza serca. W tym roku Kacper znalazł się w gronie najlepszych wokalistów naszego województwa i wspólnie z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie nagrał piosenkę, która znajdzie się na płycie „ I żyli długo i w Szczecinie”. II miejsce i zaproszenie do finału otrzymało Studio Piosenki COGITO w skład którego wchodzą: Kinga Jarosińska, Fabian Kiciński, Kacper Koster, Martyna Kozak, Zuzanna Kujawa, Agnieszka Majcher, Marta Makarońska, Aleksandra Zioła.

Studio Piosenki COGITO działa od 2016 roku. Ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jest dwukrotnym laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej, Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Solistów i Zespołów Estradowych nominowanym do koncertu "Talent Roku" Dużym osiągnięciem jest zdobycie srebrnego pucharu w Wojewódzkim Przeglądzie Chórów i Zespołów Kameralnych. Największą radość młodzież czerpie z koncertów dla naszej lokalnej publiczności, która nigdy nie zawiodła.

Po raz pierwszy finalistą i laureatem II miejsca w kat. Zespoły 10-13 FPNiN został zespół wokalny SZYK w składzie: Julia Głębocka, Zuzanna Rybka, Oliwia Mendyk, Zuzanna Głębocka, Oliwia Sawicka, Karolina Waczyńska, Anna Mieszko, Wiktoria Rzepkowska, Magdalena Skiba, Marika Tyrpa. Wyróżnienie otrzymał Duet: Zuzanna Kujawa i Fabian Kiciński. Fabian Kiciński został również wyróżniony w kategorii soliści 14-18.

Gratulujemy i życzymy wielu artystycznych przeżyć i sukcesów. Dbajcie i rozwijajcie swoje pasje, czerpcie z tego radość i siłę. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i nieocenioną pomoc. Gratulujemy wspaniałych, pełnych pasji dzieci.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza