Zaginęła 14-letnia Eliza SternalEliza wyszła z domu rodzinnego w miejscowości Banie w wigilię 24 grudnia 2020 r. około godziny 20.00, mówiąc bliskim, że jedzie do znajomych do Myśliborza. Miała wrócić po kilku dniach. Ostatni raz z rodziną kontaktowała się 29 grudnia. 

14-letnia Eliza Sternal miała przebywać u kolegi w okolicach Myśliborza. Rodzina miała z nią kontakt telefoniczny po raz ostatni dnia 29 grudnia około godziny 9 rano napisała mamie, że wraca do domu. Od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi. Telefon pozostaje nieaktywny.

Nastolatka ma około 165 cm wzrostu, blond włosy, proste, zazwyczaj spięte w kitkę, zielone oczy i jest szczupłej budowy ciała. Była ubrana w ciemnoniebieską kurtkę jeansową podszytą futerkiem, jeansy czerwone i buty sportowe marki Vans. Przy sobie miała czarną torebkę na ramie. 

Osoby, które mają wiedze na temat miejsca pobytu zaginionej lub widziały nastolatkę, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Myśliborzu lub z rodzina pod nr tel. 695 578 397.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza