Reklama [góra]


Zdobywca medali Mistrzostw Polski w Chojnie [foto]


Victoria Chojna gościła Kamila Tomaszuka - trenera, zawodnika i psychologa sportowego współpracującego z kadrą narodową tenisistów stołowych.

Tomaszuk jako zawodnik występował w czterech europejskich ligach - szwedzkiej, niemieckiej, holenderskiej i francuskiej. Jest zdobywcą  wielu medali Mistrzostw Polski.

- W trakcie spotkania otrzymaliśmy wiele cennych podpowiedzi oraz istotnych uwag w zakresie treningu tenisa stołowego. W drugiej części naszego jednodniowego spotkania poruszane były zagadnienia z zakresu psychologii sportu. Na zakończenie nasz gość podziękował za otrzymane zaproszenie deklarując jednocześnie chęć współpracy z naszym Klubem - mówi nam Tomasz Bałchowski, prezesem UKS-T Victoria. 

Cenne uwagi przekazane przez doświadczonego zawodnika na pewno przydadzą się w nadchodzącą sobotę, gdzie po krótkiej przerwie Victoria we własnej hali podejmować będzie drużyny z Pieszcza oraz z Kołobrzegu.
uż w najbliższą sobotę UKS-T Victoria Chojna we własnej hali podejmie drużyny z Pieszcza i z Kołobrzegu. Sobotnie pojedynki rozpoczną się o godz.10 i 14.30( godz. Rozpoczęcia drugiego meczu może ulec zmianie. Drużyna znad morza jest w wysokiej formie co potwierdza zajmowanym miejscem w ligowej tabeli.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.