Reklama [góra]


Zmiany w wysyłce paczek kurierskich do Wielkiej Brytanii

Ze względu na wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej w 2021 roku, nastąpią zmiany w regulacjach dotyczących transportu przesyłek pomiędzy krajami Unii i Zjednoczonego Królestwa. Jednocześnie przypominamy, że w naszej redakcji mamy usługę wysyłki paczki kurierskiej zarówno do Polski jak i każdego kraju na świecie.

Firmy kurierskie DPD i GLS poinformowały, że ostatnie odbiory paczek do Wielkiej Brytanii będą realizowane w dniu 21 grudnia. Międzynarodową przesyłkę realizowaną przez te dwie firmy można zlecić właśnie w naszym biurze na ulicy Narciarskiej 42 w Chojnie. 

Obecnie przewidywany czas tranzytu do Zjednoczonego Królestwa wynosi od 5 do 7 dni roboczych. Jest to związane utrudnieniami transportu towarów przez Eurotunel.

W styczniu 2021 roku niektóre firmy wstrzymają realizację wysyłki paczek lub wzrośnie cena takiej usługi. 


W naszej redakcji oferujemy możliwość wysyłki przesyłek kurierskich do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Nasi klienci mają wybór kilkudziesięciu przewoźników. Nadajemy również paczki do paczkomatów. Oferujemy usługę pakowania przesyłki. 

Punkt kurierski chojna24.pl jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30, znajdujemy się na ulicy Narciarskiej 42 w Chojnie (Osiedle Lotnisko, naprzeciwko sklepu Lewiatan). 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.