Reklama [góra]


Testy na covid-19 wykonywane w Przychodni Dom przez 7 dni w tygodniu


Testy do przekroczenia granicy można wykonać codziennie w Przychodni DOM w Chojnie. Sprawdzone certyfikaty są uznawane przez większość krajów europejskich.

- Od grudnia wykonujemy testy na przekroczenie granicy. Nasze certyfikaty wędrowały do wszystkich krajów europejskich i cieszą się dużą popularnością. Pacjenci przyjeżdżają do nas z różnych regionów Polski, nawet z Warszawy, Kamienia Pomorskiego czy Kalisza - informuje kierownictwo przychodni.

Testy na koronawiursa w przychodni Dom przy ulicy Odrzańskiej w Chojnie można wykonać teraz w cenie 150 złotych. To cena testu z certyfikatem w dwóch językach - angielskim i niemieckim, dzięki któremu można przekraczać granicę większości krajów europejskich. W niektórych krajach wymagany jest test PCR, który również można wykonać w Przychodni Dom [kliknij aby dowiedzieć się więcej].

Testy można wykonać codziennie:
od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 17:00
w soboty i niedzielę w godzinach 09:00 - 11:00

W przychodni wykonamy wymazy antygenowe z gardła i nosa na obecność koronawirusa, które pozwalają przekraczać granicę w Europie. Wyniki testu są ważne 24h, 48h lub 72h, w zależności od kraju do którego chcemy wyjechać. Wyniki testu oraz certyfikat w języku angielskim i niemieckim  można dostać już po pół godzinie. Nie trzeba się rejestrować telefonicznie. Wystarczy przyjechać do przychodni w tych godzinach. Koszt badania i certyfikatu to 150 zł.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 607 774 134 lub 697 896 686.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.