Testy na COVID-19 w Sylwestra i Nowy Rok bez rejestracji


Testy do przekroczenia granicy można wykonać codziennie w Przychodni DOM w Chojnie. Sprawdzone certyfikaty są uznawane przez większość krajów europejskich.

- Od grudnia wykonujemy testy na przekroczenie granicy. Nasze certyfikaty wędrowały do wszystkich krajów europejskich i cieszą się dużą popularnością. Pacjenci przyjeżdżają do nas z różnych regionów Polski, nawet z Warszawy, Kamienia Pomorskiego czy Kalisza - informuje kierownictwo przychodni.

Testy na koronawiursa w przychodni Dom przy ulicy Odrzańskiej w Chojnie od poniedziałku 22 marca można wykonać teraz w cenie 100 złotych. To cena testu z certyfikatem w dwóch językach - angielskim i niemieckim, dzięki któremu można przekraczać granicę większości krajów europejskich. W niektórych krajach wymagany jest test PCR, który również można wykonać w Przychodni Dom [kliknij aby dowiedzieć się więcej].

Testy można wykonać codziennie:
od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 17:00
w soboty i niedzielę w godzinach 10:00 - 11:00
W przychodni wykonamy wymazy antygenowe z gardła i nosa na obecność koronawirusa, które pozwalają przekraczać granicę w Europie. Wyniki testu są ważne 24h, 48h lub 72h, w zależności od kraju do którego chcemy wyjechać. Wyniki testu oraz certyfikat w języku angielskim i niemieckim  można dostać już po pół godzinie. Nie trzeba się rejestrować telefonicznie. Wystarczy przyjechać do przychodni w tych godzinach. 

Koszt badania i certyfikatu to 100 zł dla wszystkich. 

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 661 276 297.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza