Profesjonalna dezynfekcja pomieszczen - ozonowanie


W dobie pandemii koronawirusa dbanie o zdrowie i środowisko w którym przebywamy stało się szczególnie cenne. Co zrobić aby uchronić się przed wirusami i infekcjami? Profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń zwiększy nasze bezpieczeństwo. 

Dezynfekcja pomieszczeń nie jest łatwa. Aby przynosiła korzyść musi zostać wykonana profesjonalnie. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest ozonowanie, które nie tylko zniszczy wirusa sars cov-2 ale dzięki takiej usłudze możemy pozbyć się również przykrych zapachów. 

- Proponujemy Państwu profesjonalną dezynfekcję pomieszczeń, lokali użytkowych, pojazdów, mieszkań metodą ozonacji która działa skutecznie w przypadku wirusów, bakterii, drobnoustroje, roztoczy, wilgoci, pleśni, grzybów. Neutralizuje również w znacznym stopniu brzydkie zapachy np. tytoniu, wilgoci, grzybów. 

Dezynfekcję pomieszczeń w ostatnim czasie szczególnie zaleca się w miejscach, w których przebywał chory na Covid-19, lecz również w celu zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza. 

Oferta firmy przebiega zgodnie ze wszystkimi wymogami: pomiary wymiarów pomieszczenia, pomiary stężenia i czasu wymaganego do ozonacji, stężenia poziomu ozonu w pomieszczeniu ozonowanym w trakcie jak i również po dezynfekcji, by można bezpiecznie przebywać danym miejscu. Po całkowitej dezynfekcji wystawiamy fakturę oraz zaświadczenie o przeprowadzonej dezynfekcji. Dodatkowo na prośbę przeprowadzimy dezynfekcję klamek, powierzchni które są najczęściej dotykane środkami na bazie etanolu. 

Cena ozonacji zależy od wielkości pomieszczenia, lecz na jakość wykonywanej usługi jest ona odpowiednia i nie wygórowana! 

W celu umówienia się na dezynfekcję lub w razie wszelkich pytań prosimy o kontakt:
Tel.: 785634391 lub 661 666 299
e-mail: bartoszto94@gmail.com lub logistykamedyczna@gmail.com
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza