Testy na koronawiursa z certyfikatem w dwóch językach wykonasz w przychodni Salus w Chojnie


Testy na koronawirusa wraz z certyfikatem w języku angielskim i niemieckim (koniecznym przy przekraczaniu granicy) można wykonać w Przychodni "Salus" przy ulicy Kościuszki 10 w Chojnie codziennie.

Przychodnia Salus we współpracy z Diagnostyką Laboratoria Medyczne wykonują wymazy antygenowe z gardła lub nosa na obecność koronawiursa. Wynik testu jest znany po około 20 - 30 minutach. W cenie testu jest wydanie specjalnego certyfikatu potwierdzającego brak zakażenia wirusem Sars-Cov-2

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem pracowników transgranicznych, przychodni Salus postanowiła wprowadzić dodatkowe godziny wykonywania testów. 

Testy są przeprowadzane:

od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 19:00
w sobotę i w niedzielę w godzinach 8:00 - 13:00

w budynku przychodni przy ulicy Kościuszki 10. 

Nie trzeba się rejestrować telefonicznie. Wystarczy przyjechać do przychodni w podanych godzinach. 

Wyniki testu są ważne od 24 h do 72 h, w zależności od kraju, do którego chcemy wyjechać. Nie trzeba rejestrować się na test, można przyjechać bezpośrednio do przychodni. Certyfikat w dwóch językach jest wydawany po około 30 minutach. 

Koszt wykonania testu i wydania certyfikatu to 100 złotych dla wszystkich!

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 602 511 050. 

Dla pacjentów przychodni Salus wykonywane są bezpłatne testy na koronawiursa w ramach NFZ po otrzymaniu skierowania wystawionego przez lekarza przychodni. Przychodnia jest również cały czas otwarta i dostępna dla pacjentów, personel został zaszczepiony na koronawiursa, prosimy jednak o przestrzeganie zaleceń sanitarnych. Przypominamy również o możliwości teleporad oraz wypisywania recept i skierowań zdalnie. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza