WOŚP 2021: 29. finał w regionie [program]

 
Wielki krokami zbliża się 29. Finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 31 stycznia. Wydarzenie będzie się odbywało online ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce. Jak co roku, WOPŚP zagra również w naszym regionie... 
Organizatorzy starają się przygotować wiele atrakcji, na uczestników czekają między innymi koncerty, licytacje, kiermasze i pokazy ratownictwa. Sprawdzamy jak finał WOŚP będzie wyglądał w poszczególnych miejscowościach naszego regionu. Szczegóły poniżej. 

Chojna


Cedynia 

Cedyński Kiermasz Różności, na którym będzie można kupić kupon, który zrealizować będzie można w Biurze COKiS, na cedyńskim Placu Wolności 4 pomiędzy godziną 9:00 a 17:00. 
Przedmioty na Kiermaszu, to dar serca wielu mieszkańców i przedsiębiorców Przedmioty można oglądać osobiście lub on-line na stronie cedynia.pl.
31 stycznia – WIELKI FINAŁ, którego transmisję on-line będzie można obejrzeć na platformie You Tube. Tam też odbędzie się prezentacja przedmiotów, które będzie można nabyć dzwoniąc pod 91 41 44 131 , by potem odebrać go w biurze.

Moryń 

Centrum Kultury tradycyjnie zorganizuje finał również w 2021 roku ze względu na pandemię, będzie on wyglądał inaczej niż w latach poprzednich. O szczegółach, Moryński sztab poinformuje niebawem.

Mieszkowice 


Trzcińsko Zdrój 

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający przy Trzcińskim Centrum Kultury zaprasza wszystkich wolontariuszy po odbiór identyfikatorów, puszek i serduszek.
Tegoroczny 29 finał WOŚP z racji ograniczeń spowodowanych pandemia Koronowirusa odbędzie się w zmienionej formie. Nie będzie tradycyjnego koncert z udziałem publiczności i występami zespołów. 
Cześć artystyczną będzie można zobaczyć na mediach społecznościowych Trzcińskiego Centrum Kultury. 
Licytacje gadżetów będą prowadzone przez serwis allegro. W tym roku datki na ratowanie życia i zdrowia dzieci zbierać będzie aż 24 osoby. Datki wrzucać można także do 4 puszek stacjonarnych, które znajdują się w: Sklepie Lewiatan (ul. Wodna 5), Sklepie Chata Polska (Krótka 11), Sklepie Max Mackiewicz(Kościuszki 1) oraz salonie fryzjerskim Żanety i Dariusza Koster. Cały czas funkcjonuje #eSkarbonkaWOSP. 

Gryfino 

Tradycyjnie także Gryfino zorganizuje swoją odsłonę finału. Oczywiście ze względu na pandemię, będzie on wyglądał inaczej niż w latach poprzednich. O szczegółach, gryfiński sztab poinformuje niebawem.
W wielu miejscach w Gryfinie, w sklepach, punktach usługowych i gastronomicznych można znaleźć już orkiestrowe puszki.
Gryfinianie, którzy chcieliby przekazać jakiś przedmiot na orkiestrowe licytacje, powinni skontaktować z Gryfińskim Sztabem WOŚP za pomocą wiadomości na platformie Facebook WOŚP Gryfino lub kontaktując się z szefem sztabu pod numerem 506 021 697.

Widuchowa

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzymaliśmy wiele prezentów i dlatego już rusza nasza " GIEŁDA PREZENTÓW DLA WOŚP". 
Całość zebranych środków postanowiliśmy przekazać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której 29 Finał odbędzie się 31.01.2021r. 
Pod zdjęciami w komentarzach można deklarować swoje kwoty za wybrane przedmioty. 
Oferty składamy tylko na profilu Szkoła Podstawowa w Widuchowej, ( nie będą brane pod uwagę oferty pod postami udostępnionymi). Osoba, która zwycięży będzie mogła odebrać wygrany przedmiot 31.01.2021r. wrzucając do puszki WOŚP wyznaczoną kwotę. 
Giełda w formie internetowej będzie trwała do dnia 30.01.2021r. do godziny 16.00.

Myślibórz

Sztab będzie "urzędował" w Ratuszu, ale nawet wolontariusze będą mogli wejść tam w ograniczonym stopniu... Nie będzie imprez okolicznościowych ani w MOK, ani na Rynku. Zrobimy taką "imprezę on-line" przy współpracy z Telewizja TVB24i podczas niej odbędą się licytacje gadżetów od Myśliborzan dla WOŚP. 
Szczegóły dopinamy, jak będą to ogłosimy dokładne zasady. Nie będziemy licytować w komentarzach do zdjęć, czy w żadnej grupie facebookowej. Generalnie zabroniono nam takiej formy prowadzenia aukcji, jako niezgodnej z regulaminem FB, a prawomyślność jest bardzo ważna.

Dębno 

Licytacja odbędzie się jedynie na stronach fb DOKu. Pracujemy nad organizacją "światełka do nieba", które będzie punktem wspólnym poprzednich i obecnego finału. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą włączyć się w organizację dębnowskiego finału a zrobić to możecie na trzy różne sposoby. Po pierwsze możecie ofiarować na licytację rzeczy, bony, talony i wszystko to co tylko przyjdzie Wam do głowy (wszystko to przynosimy do Dębnowskiego Ośrodka Kultury). Po drugie możecie wpłacić środki finansowe na konto Dębnowskiego Ośrodka Kultury z dopiskiem "Finał WOŚP" (GBS nr konta: 10 8355 0009 0014 9145 2000 0002).


❤️Wesprzyj WOŚP i zadbaj o swojego zwierzaka!❤️ W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy voucher na zabiegi...

Opublikowany przez Przychodnia Weterynaryjna Jagusz Tierarztpraxis Chojna Poniedziałek, 18 stycznia 2021
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza