Zmiany w zarządzie Energetyka Gryfino


W ostatni dzień 2020 roku w siedzibie Klubu Sportowego Energetyk Gryfino odbyło się posiedzenie zarządu. Doszło do zmian w składzie zarządu. 

Zarząd klubu podjął uchwałę o przyjęciu rezygnacji Bogdana Kosmalskiego z pełnionych funkcji członka zarządu oraz V-ce Prezesa ds. sportowych. Rezygnacja została złożona 12 października 2020 roku. Przedłużająca się decyzja Zarządu dotycząca powyższej rezygnacji była spowodowana oczekiwaniem na przekazanie przez UMiG Gryfino II transzy finansowej.

Już w nowym roku, 4 stycznia odbyło się kolejne posiedzenie zarządu, na którym to powołano Kazimierza Koczana na wiceprezesa klubu oraz Marcina Łapińskiego na członka zarządu.

- Pragnę podziękować Bogdanowi Kosmalskiemu za prace na rzecz stowarzyszenia. Na szczególnie podziękowanie zasługuje okres, w którym to doszło do wycofania drużyny seniorów piłki nożnej z rozgrywek na szczeblu III ligi. Ten czas nie należał do najłatwiejszych i wymagał ogromnego poświęcenia oraz zaangażowania w dalsze funkcjonowanie klubu. Pragnę zauważyć, że Bogdan bez wahania podjął to wyzwanie za co jestem mu ogromnie wdzięczny. Zarząd Klubu raz jeszcze dziękuje Bogdanowi Kosmalskiemu. Wspólnie życzymy wielu sukcesów zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym - napisał prezes Marek Hipisz. 

fot. archiwum 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza