Dwóch kierowców pożegna się z prawem jazdy na trzy miesiące


Policjanci z myśliborskiej grupy "Speed" zatrzymali do kontroli drogowej kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zbudowanym.

Działający w grupie "Speed" bez ustanku realizują zadania, do których zostali powołani, dbając tym samym o bezpieczeństwo osób podróżujących po myśliborskich drogach. Tym razem mundurowi w miejscowości Golenice zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Peugeot, którego mieszkaniec powiatu Myśliborskiego na 50 km/h poruszał się z prędkością 103 km/h. Drugi pirat drogowy to 54-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu Gryfińskiego, poruszający się samochodem marki Mercedes. Kierujący na 50 km/h poruszał się z prędkością 101 km/h. 

Obaj mężczyźni stracili prawo jazdy na okres trzech miesięcy, zostali ukarani mandatami karnymi oraz otrzymali 10 punktów karnych.

Po raz kolejny apelujemy do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość, alkohol, narkotyki to główne przyczyny wypadków drogowych. Bądźmy odpowiedzialni! Nie ryzykujmy życia i zdrowia swojego oraz innych uczestników ruchu drogowego.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza