Jacek Jarosław Muszyński odchodzi z zespołu B-QLL! [video]

Jacek Jaroslaw Muszyński opuszcza zespół B-QLL. Disco - polowa grupa wielokrotnie występowała podczas koncertów w naszym regionie. Ma tutaj wielu fanów. 

Formacja powstała w 2010 roku. Na początku prezentowali odświeżone hity z lat '90. Od lat bije rekordy popularności, cieszy się z milionów odsłon w intrenecie. Znani są z takich hitów które zna cały kraj między innymi Tak, tak żono moja, Łapy w górę, Janusz i Grażyna lub Czy to czujesz. 

Kochani B-QLLowi Fani  Serdecznie Wam dziękuję za ostatnie wspaniałe 10 lat jakie maiłem zaszczyt z Wami być.Wiele niezapomnianych i cudownych chwil na wspólnie przeżywanych z Wami koncertach zostanie mi w głowie do końca życia. Zwariowany i niesamowity czas z B-QLLowymi Ziomkami w aucie, w knajpach, hotelach, podczas kręcenia teledysków, na nagraniach tv i w radiu oraz niezliczone rozmowy, śmiechy, tiktoki, zapowiedzi koncertowe pozostaną w mej pamięci jako jedne z najwspanialszych przeżyć mojego życia !!! Dziękuję Ci Frendo (Marcin) za wspieranie mnie w różnych trudnych momentach życiowych...za szczery uśmiech do łez...za nasze długie rozmowy...za to że jesteś  Dziękuję Pietruszka i tobie Tomo za wszystkie spędzone bardzo mile chwile. Dziękuję wszystkim, którzy byli w B-QLLowym składzie i jeszcze raz dziękuję Wam drodzy Fani za wszystkie wspaniałe słowa, gesty radości, zdjęcia, rozmowy, tańce-hulańce  Było mi MEGA FANTASTYCZNIE Z WAMI !!! Niestety odchodzę z zespołu...cóż mogę powiedzieć...życie i tyle  Wiem jedno bo znam tego "Świrusa " Ombrego-nie będziecie się z nim nudzili ,już za chwile wystartuje nowa B-QLLowa muzyczna petarda a za nią następne(bo nieskromnie powiem),że Marcin udostępniał mi jego już prawie gotowe projekty....łoł-powiem Wam:BĘDZIE GORĄCO  Trzymajcie się cieplutko i gorąco Was wszystkich B-QLLowych Słuchaczy pozdrawiam... Jaco, Dżako, Dżaczento...hehe i zwyczajny Jacek  Papatki !!!

Ich muzykę usłyszeć można było między innymi na koncertach w Cedyni, Trzcińsku Zdroju czy w Widuchowej. 

W poniższym materiale wideo przypominamy wywiad z 2017 roku, który przeprowadził Przemysław Kaweński i Mateusz Szelążek. 

 2017. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza