Męski Różaniec przejdzie ulicami Chojny


Polska inicjatywa pt. "Męski Różaniec" odbywa się comiesięcznie w wielu miastach na terenie kraju jak i za granicą. W naszym regionie mężczyźni na wspólnej modlitwie spotykają się w Chojnie.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Chojnie zaprasza rodziny z miasta i okolic na tę wyjątkową Eucharystię, gdzie wynagradzając Niepokalanemu Sercu Maryi, będziemy jednocześnie prosić o odnowę moralną narodu polskiego i opiekę Matki Bożej nad naszymi rodzinami i miastami. W chojeńskiej świątyni  odbędzie się przyjęcie aktu pod jego opiekę do św. Michałą Archanioła. O godzinie 12:00 odprawiona zostanie msza święta po której ulicami Chojny przejdzie męski różaniec.

Odpowiadając na prośbę Matki Bożej z Fatimy, pragniemy wynagradzać Jej Niepokalanemu Sercu oraz Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze, naszych bliskich oraz całego rodzaju ludzkiego. Postępująca demoralizacja ludzi sprawia, że człowiek notorycznie i coraz śmielej przesuwa kolejne granice moralności, nie licząc się z niezmiennym, odwiecznym prawem Bożym.
"Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało wyjść na jaw. Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha!" [Mk 4, 22] proroctwa i objawienia Maryjne ostrzegające ludzi o oczyszczeniu świata wypełniają się na naszych oczach, dlatego w tym szczególnym czasie historii pragniemy oddać się w opiekę generałowi wojsk anielskich, Św. Michałowi Archaniołowi by nam hetmanił w tej "bitwie", która jest jeszcze przed nami.

Skończyła się era katolicyzmu lajtowego, wkroczyliśmy w erę katolicyzmu heroicznego. Wszystkich mężczyzn i chłopców, którzy traktują Boga na poważnie i pragną pogłębiać swoją relację z jedynym zbawicielem tego świata Jezusem Chrystusem zapraszamy na to wyjątkowe nabożeństwo.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza