Mistrzostwo jesieni w okręgówce rozstrzygnięte! Odra Chojna liderem tabeli! [video]

Po około trzech miesiącach kibice poznali nareszcie mistrza rundy jesiennej szczecińskiej klasy okręgowej. W zaległym spotkaniu pomiędzy Dębem Dębno a Odrą Chojna, lepsi okazali się piłkarze Odry.

Mecz był dwukrotnie przekładany. Spotkanie na które z niecierpliwością czekali kibice i którego stawką była pozycja lidera w tabeli, zostało rozegrane w niedzielę 28 lutego w Gorzowie Wielkopolskim.

Po niezwykle zaciętym spotkaniu piłkarze Odry Chojna wygrali 2-0. Wynik otworzył tuż przed końcem pierwszej połowy Andrzej Matwijów. Biało - zieloni prowadzenie mogli objąć znacznie wcześniej ale karnego nie wykorzystał Radosław Stasiak. Wynik ustalił w okolicach 80 minuty Dymytro Donos

Odra została samodzielnym liderem Klasy Okręgowej grupy 2 z dorobkiem 37 punktów. Wiceliderem jest CRS Pogoń Barlinek z 34 punktami. Tyle samo punktów Dąb Dębno i Morzycko Moryń.