Najbardziej hojni darczyńcy nagrodzeni Złotymi Serduszkami


Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców – to jedna z najbardziej prestiżowych form wsparcia Finału WOŚP. 

Po raz kolejny Fundacja mogła liczyć na szczodrość firm i dzięki temu ponad milion złotych za pierwsze dwa serca trafiły na konto Finału. Serduszko numer 1 zdobyła firma Bio-Gen z Łodzi, która przekazała na finałowe konto 677 777 zł. Udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców można już nazwać tradycją, bo po raz trzeci Serduszko numer 1 trafiło do łódzkiej firmy. 

Już od 10 lat Fundacja WOŚP może liczyć na ich wsparcie w działania Fundacji. Warto wspomnieć, że w historii akcji firma Bio-Gen zdobyła aż 8 Złotych Serduszek. Ciekawym faktem jest, że tak jak w roku ubiegłym dobro zatoczy koło, a zdobyte Złote Serduszko numer 1 zostanie wylicytowane na Allegro- charytatywnie.

Drugie serduszko zdobyła firma InPost, która przekazała 402 000 zł i przedstawiciele firmy InPost obiecują, że w kolejnym roku również będą włączać się w finałowe granie. To wspaniałe, że kolejna firma okazuje serce i dzieli się dobrem w tych trudnych pandemicznych czasach, przekazując tak dużą sumę na cel 29. Finału.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza