Prezentacje wokalno - instrumentalne solistek z MOK w Moryniu [video]

Próby na odległość pokazują, ile ważnych drobiazgów składa się na udany koncert, jak ważne jest wspólne śpiewanie, by zgrać się w zespole. 

Śpiewanie online uwidacznia jeszcze bardziej indywidualność każdego wokalisty, która wyraża się w swobodnym i twórczym interpretowaniu piosenki, a przede wszystkim tekstu i rytmu. To sprawia, że trudniej jest przygotować wspólny koncert online, kiedy nie można się usłyszeć zespołowo w realu. Dzisiejsze próby wymagają większego zaangażowania i przygotowania się, za co bardzo dziękujemy wokalistom oraz rodzicom za pomoc i wspieranie dzieci w kontynuowaniu rozwijania zdolności muzycznych.


Gratulujemy najmłodszym artystkom wytrwania w przygotowaniach i wielokrotnych nagraniach domowych do montażu dźwiękowego i filmu video. Z ogromną pomocą również rodziców udało się przygotować mini koncert video. Zapraszamy wszystkich grających i śpiewających do pozostania w próbach domowych i online, oraz do odważnego koncertowania w nowej formie, w jakiej przyszło nam robić koncerty pomimo utrudnionych spotkań. Jeszcze raz bardzo dziękujemy że jesteście z nami, wytrwajcie w swojej pracy i do jak najszybszego zobaczenia w pracowni muzycznej.

instruktor muzyki
Ewa Kwiecień

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza