Trójka młodych ludzi walczy o życie po tym jak ich auto uderzyło w hangar [foto]Trójka młodych ludzi walczy o życie po tym jak rozpędzonym samochodem uderzyli w betonową ścianę hangaru. Siła uderzenia była tak duża, że ściana z ogromnych betonowych bloczków pękła. Co w środku nocy robili w tym miejscu? 

Poradzieckie lotnisko stało się popularnym miejscem wśród znudzonej młodzieży, która organizuje tam nielegalne zloty a czasami wyścigi. O ironio w dzień w którym doszło do wypadku policja zorganizowała dużą akcję mającą na celu zapobiegnięciu nielegalnych spotkań samochodowych. Przy wjazdach na osiedle i wokół niego pojawiło się kilka radiowozów. 

O wypadku do którego doszło w niedzielę 21 lutego pisaliśmy w artykule Auto z impetem wjechało w betonowy hangar. Trzy osoby ciężko ranne. Chwilę przed godziną 1:00 do służby ratownicze otrzymały zgłoszenie. Strażacy przez blisko godzinę wydobywali poszkodowanych z wraku pojazdu. Konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych i cięcie karoserii. Cała trójka prawdopodobnie nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa. 

Kilka dni po wypadku na miejscu można zobaczyć pozostałości po zniszczonym Volkswagenie Golfie i pęknięcie na grubej ścianie hangaru. Policja prowadzi dochodzenie. 

Poszkodowany został 23-letni kierowca i 21-latka - mieszkańcy powiatu gryfińskiego i 21-latek z powiatu myśliborskiego. Cała trójka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Żyją, ich stan wciąż jest jednak bardzo poważny. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza