Fenomenalny mecz zespołu z Gryfina. Kolejny krok KPR-u Blejkan do awansu zrobiony [video]


W cieniu piłkarskiego weekendu w naszym regionie, piłkarze ręczni KPR Blejkan Gryfino zapewnili sobie awans do zaplecza ekstraklasy. 

W niedzielę 14 marca na hali w Toruniu odbył się mecz o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej. Pomiędzy AZS UMK Toruń -Blajkan Gryfino. Goście pewnie pokonali rywali 16-37.

Przedstawiamy klubową relację 

d samego początku meczu postawiliśmy bardzo ciężkie warunki drużynie z Torunia. Obrona zagrała dzisiaj znakomicie, a nasi bramkarze pokazali na co ich stać! Ale od początku, po osiem bramek rzucili nasi liderzy Tomasz Grzegorek i Lucjan Galus. Rewelacyjne spotkanie zagrał nasz ostatni nabytek, Krzysztof Karnacewicz – przepiękne asysty i do tego 4 bramki. Rafał Lasko – nasz „mózg” operacyjny – Rafałek pokazał nam asysty na najwyższym poziomie. Marek Jezierski pokazał co to znaczy być w dobrej formie i dorzucił trzy bramki do naszego konta. Kacper Kłodziński nie miał swojego dnia, ale za to co Dawid Dobko wyprawiał w bramce! Można by rzec, że był to najlepszy mecz sezonu w wykonaniu Dawida. Następnie do bramki wszedł Grzegorz Słomczyński i pokazał się z dobrej strony. Wszyscy zdziwili się decyzją sędziów o czerwonej kartce dla Maćka Jezierskiego w 15 minucie spotkania. Po głębszej analizie video, stwierdzamy iż ona była absolutnie niesprawiedliwa. Niestety, mówi się trudno. Najważniejsze, że bez dalszych konsekwencji.

Podopieczni trenera Adam Zieliński pewnie zmierzą po awans na zaplecze Superligi piłkarzy ręcznych.  Obecnie mają na swoim koncie 39 punktów zasiadają  na fotelu lidera. Za tydzień mecz w Gryfinie, a przeciwnikiem naszym będzie drużyna z Bydgoszczy. 

Skład: Kacper Kłodziński, Dawid Dobko, Grzegorz Słomczyński – Tomasz Grzegorek 8, Lucjan Galus 8, Krzysztof Karcnacewicz 4 , Rafał Lasko 3, Marek Jezierski 3, Kamil Kostrzewa 3, Michał Statkiewicz 2, Maciej Jezierski 2, Damian Dziapa 1, Kamil Prokopczyk 1, Michał Klemens 1, Bartosz Dyzmański 1, Radosław Jarzbek.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza