Po remoncie ktoś wyrzucił śmieci przy polnej drodze [foto]Nieznany sprawca wyrzucił stertę gruzu a wśród nich śmieci i odpady budowlane przy polnej drodze znajdującej się wśród pól w okolicach Kierzkowa w gminie Myślibórz. 

- Z przykrością publikujemy zdjęcia wyrzuconych śmieci i gruzu w naszej miejscowości. Staramy się aby była ona coraz atrakcyjniejsza, zadbana i czysta a tymczasem "KTOŚ" robi sobie w niej wysypisko śmieci. "KTOSIU" dajemy Ci szansę na posprzątanie po sobie tego bałaganu. Masz na to 3 dni. Jeśli teren nie zostanie posprzątany sprawa zostaje zgłoszona policji! - napisali w mediach społecznościowych mieszkańcy sołectwa. 

Niestety pomimo zmiany przepisów dotyczących gospodarki odpadami komunalnymi, dzikie wysypiska wciąż pojawiają się i sprawiają duży problem. Odpady z Kierzkowa sugerują, że ktoś w ostatnim czasie musiał wykonywać remont łazienki. 

To niestety nie jedyne takie "dzikie wysypisko" w regionie. W okolicach miejscowości Staw (również gmina Myślibórz) ktoś wyrzucił papę, elementy dachu i stare okna. Zdjęcia pochodzą z facebookowej grupy "Nad Myślą". 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza