Przedszkole w Chojnie otwiera się dla szerszej grupy dzieciNowe obostrzenia spowodowały przejście przedszkoli na tryb zdalny. W rządowym rozporządzeniu wskazano wyjątki w postaci dzieci medyków, policjantów czy nauczycieli. Gmina Chojna poszła o krok dalej i rozszerzyła grupę rodziców, którzy mogą posłać dziecko do przedszkola. 

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 92/2021 Burmistrza Gminy Chojna z dnia 30 marca 2021 r. w sprawie organizacji funkcjonowania Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Chojna od 30 marca 2021 r. do placówki mogą uczęszczać dzieci, których rodzice są zatrudnieni w:

  • w systemie ochrony zdrowia,
  • służbach mundurowych,
  • jednostkach organizacyjnych jednostek samorządu terytorialnego,
  • placówkach handlowych, w rozumieniu art. 3 pkt 1 ustawy z dnia 10 stycznia 2018  r. o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 466 z późn. zm.), powierzchni sprzedaży do 2000 m 2 , którzy oferują do sprzedaży środki do dezynfekcji rąk,

- Prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci mających katar, stan podgorączkowy lub inne objawy chorobowe. Wszystkie informacje w sprawie zmian będą na bieżąco dostępne - apeluje Dorota Stelmach, dyrektor Bajkowego Przedszkola w Chojnie.

na stronie internetowej przedszkola www.przedszkolakichojna.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza