Reklama [góra]


Mistrzostwa Polski podczas Maratonu Dębno tylko dla zawodników z licencją. Ruszyły zapisy.

Trwają przygotowania do tegorocznego 47. Maratonu Dębno, które będą jednocześnie Mistrzostwami Polski na "królewskim dystansie". O medali mistrzostw Polski będą mogli rywalizować zawodnicy z licencją PZLA. 

Wystartować w tegorocznej rywalizacji mogą zawodnicy z licencjami PZLA, spełniający kryteria zawarte w regulaminie związku, który opublikowany jest na stronie maratondebno.pl. Impreza odbędzie się 18 kwietnia.

Ruszyły właśnie zapisy prowadzone wyłącznie w systemie „starter PZLA”. Ale biorąc pod uwagę prawne ograniczenia związane z organizacją imprez sportowych na terenie Polski w tworzeniu ostatecznych list startowych brane będą pod uwagę w pierwszej kolejności wyniki, które udokumentują zgłaszający, a następnie decydować może moment zgłoszenia do zawodów – gdy wyniki będą na porównywalnym poziomie. Dlatego już teraz warto zadbać o swój udział w mistrzostwach kraju.

- Zachęcamy zatem do zapoznania się z tegoroczną ofertą Maratonu Dębno, zawodników licencjonowanych do zgłoszeń i udziału w mistrzostwach Polski - informują organizatorzy. 

Więcej informacji  na stronie internetowej www.maratondebno.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.