Uwolnij się od wysokich rachunków za prąd. Startuje nabór wniosków na dofinansowania!


Fotowoltaika jest najlepszym sposobem na uwolnienie się od wysokich rachunków za prąd. Ekologiczne źródła energii są wciąż na topie, wiodącą firmą w naszym regionie, która zjamuje się instalacjami jest spółka piTERN. 

Wraz z powstawaniem osiedli domków jednorodzinnych, na dachach budynków lub podwórkach powstają instalacje fotowoltaiczne. W regionie liderem w ich montażu jest firma piTERN. 

Od 1 lipca uruchomione zostaną nabory wniosków na dofinansowania instalacji fotowoltaicznych. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, osoby, które będą czekały na montaż urządzeń, mogą nie otrzymać zwrotu kosztów. Oznacza to, że instalacje można wykonać już teraz, przed złożeniem wniosku

Więcej na temat możliwości uzyskania dofinansowania można uzyskać na stronie internetowej Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej .


Dzięki panelom słonecznym możemy produkować ekologiczny prąd ze słońca. Ich instalacja wcale nie jest droga, a inwestycja zwraca się nam nawet w przeciągu pięciu lat. Decydując się na montaż mamy możliwość skorzystania z dofinansowania i kredytów na preferencyjnych warunkach.

O tej technologii mówimy więcej w reportażu filmowym poniżej, zapraszamy do oglądania.


piTERN Sp.z.o.o
ul. Serdeczna 8 Wysogotowo
62-081 Przeźmierowo k. Poznania
tel. 603-304-431,
61 679 14 14,
www.pitern.pl, info@pitern.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza