Victoria Chojna zakończyła pierwszą rundę w III lidze tenisa stołowego

W ubiegłą sobotę meczami wyjazdowymi z LUKS Gryfice i Falą Trzebiatów Victoria zakończyła pierwszą rundę w III lidze tenisa stołowego.

W pierwszym sobotnim meczu rozgrywanym w Gryficach Victoria zremisowała z drużyną gospodarzy 5:5. Wiele pojedynków kończyło się po rozegraniu pięciu setów a końcowym wyniku meczu zadecydowały ostatnie dwa spotkania na pierwszym i drugim stole ,które ostatecznie zakończyły się podziałem punktów.

Drugi sobotni mecz Victoria rozegrała  w Trzebiatowie . Po bardzo emocjonującym spotkaniu drużyna z Chojny wywalczyła  jeden punkt remisując z drużyną LUKS Fala Trzebiatów 5:5.

W sobotnich meczach Victoria wystąpiła w następującym składzie: Bałachowski Robert (pkt. 2;1), Grabczak Michał (pkt. 1,5;1), Stadnik Maciek ( pkt. 1 ; 2), Olejnik Michał (pkt. 0,5;1). Skład uzupełnił Tomasz Bałachowski.

Po pierwszej odsłonie sezonu  Victoria zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli notując pięć zwycięstw , pięć porażek , dwa spotkania zakończyły się podziałem punktów. Rundę rewanżową Victoria rozpocznie  na wyjeździe już w najbliższą sobotę .Przeciwnikami naszego zespołu będą drużyny ze Szczecina i Polic. Zapowiadają się zacięte pojedynki. W pierwszej rundzie Victoria pokonała zespół z Polic 6:4 oraz przegrywając z Trzynastką Szczecin 4:6.najskuteczniejszym zawodnikiem klubu był Robert Bałachowski, który wśród 86 sklasyfikowanych zawodników zajął 7 miejsce. Pozostali reprezentanci naszego Klubu również mogą być zadowoleni ze swoich występów i zajmowanych miejsc w rankingu.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza