Wypadek, który odebrał sportowe marzenia. Ruszyła zbiórka dla mieszkańca regionu

Trwa internetowa zbiórka dla Rafała Stanowskiego który ucierpiał w zdarzeniu drogowym na skutek którego doznał urazu kręgosłupa w odcinku szyjnym.  Rodzina i przyjaciele proszą o pomoc. 

Myśl o niepełnosprawności przeraża każdego człowieka. Czasem wydaje nam się, że osoby kochające sport przeżywają to podwójnie. To nie tylko utrata pełnej sprawności, ale także utrata pasji… Hobby, któremu poświęcało się bardzo dużą część swojego życia. Rafał jest piłkarzem, jednak marzenia o sportowej karierze zostały całkowicie zrujnowane przez wypadek. Podczas tej pechowej podróży, Rafał był pasażerem. Nic nie mógł zrobić...

Konsekwencją wypadku jest uraz kręgosłupa w odcinku szyjnym. By móc wrócić do normalnego życia, a być może nawet do sportu, potrzeba bardzo kosztownej rehabilitacji. Na szczęście, Rafał zakwalifikował się na 4-miesięczny turnus, który ma na celu poprawę jego sprawności. Całą rodziną bardzo martwimy się o jego zdrowie, w związku z tym prosimy o pomoc, ponieważ koszt turnus przekracza nasze finansowe możliwości.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza