Zawodnicy UKS-T Victoria rywalizowali w Sianowie

W Sianowie zawodnicy Victorii brali udział w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Seniorów w tenisie stołowym

W turnieju głównym wystąpiło trzech naszych zawodników, którzy awans wywalczyli poprzez starty w WTK. W turnieju deblowym Tomasz Bałachowski grając w parze z Krzysztofem Łazowskim z Białogardu oraz klubowa para Robert i Maciek uplasowali się w przedziale miejsc 9-15.

W turnieju indywidualnym Robert Bałachowski oraz Maciej Stadnik uplasowali się w przedziale miejsc 17-24 natomiast Tomasz Bałachowski ostatecznie został sklasyfikowany w przedziale miejsc 25-32.

IMW zostały zdominowane przez zawodników pierwszoligowego Klubu KS Darz Bór Karnieszewice, którzy zajęli wszystkie czołowe miejsca w kategorii indywidualnej i deblowej.