Medale za wspólnie spędzone lata w Widuchowej [foto]


Wspólnie przeżyli minimum pół wieku w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Widuchowej odbyły się uroczystości 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Z uwagi na obowiązujące obostrzenia uroczystości miały charakter kameralny i odbyły się osobno dla każdej z par.Jubileusz "Złotych Godów" obchodzili Państwo: Maria i Jan Serafin z Rynicy, Krystyna i Henryk Rusek z Widuchowej oraz Janina i Ryszard Semeniuk z Marwic. Z powodu choroby Pana Ryszarda, Pani Janina przybyła sama na uroczystości.

Jubilaci zostali odznaczeni medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, które uroczyście wręczył Wójt Gminy Widuchowa Pan Paweł Wróbel wspólnie ze swoim zastępcą Panem Andrzejem Stachurą i kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Panią Justyną Stasiowską. Dostojni goście otrzymali pamiątkowe legitymacje, kwiaty oraz upominki.


Panowie Wójtowie oraz Pani Kierownik pogratulowali zaproszonym gościom pięknego Jubileuszu, życząc jednocześnie kolejnych wspólnie spędzonych lat w zdrowiu i wzajemnym poszanowaniu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza