Niższe ligi wracają do gry, ale w reżimie sanitarnym.


Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej w piątek 16 kwietnia poinformował o powrocie rozgrywek seniorskich w naszym regonie.

Rozgrywki seniorskie oraz młodzieżowe zostały odwieszone. Od najbliższego poniedziałku ligowe kolejki będą rozgrywane zgodnie z terminarzem. Wszystkie spotkania mogą odbywać się bez udziału publiczności z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych.

Publikujemy pełną treści komunikatu 

Wdział Gier i Ewidencji informuje, że w związku z ukazaniem się Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 roku zmieniającego Rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, na podstawie pisma z Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 16.04.2021 odwieszone zostają rozgrywki seniorów, młodzieżowe i dziecięce organizowane przez ZZPN z dniem 19.04.2021 roku.
W związku z powyższym, wszystkie rozgrywki od dnia 19.04.2021 będą rozgrywane zgodnie z terminarzem. Terminy zaległych kolejek zostały wyznaczone i są na bieżąco aktualizowane w systemie Extranet (kluby24.pzpn.pl) oraz na stronie zzpn.pl w zakładce (wyniki, terminarze, tabele). Prosimy kluby o zapoznanie się z poprawionymi terminarzami.

Puchar Polski ZZPN

Wydział Gier i Ewidencji wyznacza termin rozegrania spotkań VI rundy Pucharu Polski ZZPN na dzień 28 kwietnia br. na godz.18.00. Jednocześnie informujemy, że terminy kolejnych rund zostaną podane w późniejszym terminie, w związku z prowadzonymi rozmowami z PZPN o wydłużeniu okresu zakończenia sezonu w lipcu. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza