Pol’and’Rock Festival NIE w Kostrzynie. Znamy nowe miejsce festiwalu.


Były Przystanek Woodstock a obecnie Pol’and’Rock Festival zmienia lokalizację. Tegoroczna, 27. edycja największego festiwalu w Polsce NIE odbędzie się w Kostrzynie n/Odrą. 

Festiwal muzyczny organizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy odbywa się od 1995 roku, a od 2004 roku gospodarzem imprezy jest Kostrzyn n/Odrą. W tym miejscu odbyło się 16. edycji tego wydarzenia, niestety w 2021 roku Pol’and’Rock Festival zmienia lokalizację. 

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się na lotnisku w Makowicach niedaleko Płot w powiecie gryficki (województwo zachodniopomorskie) - taką informację przekazał Jurek Owsiak w poniedziałek 26 kwietnia za pomocą mediów społecznościowych. 

29, 30 i 31 lipca – właśnie w tym terminie odbędzie się 27. Pol’and’Rock Festival (dawniej: Przystanek Woodstock). Wydarzenie, po 16 latach w Kostrzynie nad Odrą, ze względu na pandemię i związaną z tym konieczność innego podejścia do organizacji festiwalu, przeniesie się w tym roku do nowej lokalizacji - Lotniska Makowice - Płoty (województwo zachodniopomorskie). Festiwal przyjmie formę hybrydową - dostępny będzie zarówno dla ograniczonej grupy publiki obecnej na miejscu, jak i dla widzów śledzących jego przebieg w internecie.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza