Pracuj w Inter Cars - sprzedawca

Inter Cars Grupa Gorzów Wielkopolski filia w Chojnie.

Jesteśmy największym importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych oraz ciężarowych. Nasza oferta obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy kandydata na stanowisko sprzedawcy części samochodowych

Twój zakres obowiązków
  • Bieżąca współpraca z partnerami handlowymi
  • Przyjmowanie zamówień
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej
  • Obsługa posprzedażowa klienta

Nasze wymagania
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży części do samochodów
  • podstawowa znajomość budowy pojazdów mechanicznych
  • komunikatywność
  • nastawienie na realizację celu
  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem

To oferujemyInteresującą, samodzielną oraz odpowiedzialną pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
Motywujące wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania w wykonywane obowiązki
możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia sprzedażowe i produktowe
nowoczesne narzędzia pracy

CV prosimy składać pod adres mailowy mjanows4@intercars.eu lub osobiście w siedzibie firmy w Chojnie przy ulicy Żwirki i Wigury 2.

Ofert nie zwracamy. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza