Serce dla Morynia. Trwa zbiórka społeczna.

Ochotnicza Straż Pożarna w Moryniu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy Moryń uruchomiła zbiórkę społeczną.

Pomaganie osobom w potrzebie jest bardzo szlachetne i nie możemy pozostać obojętni na cierpienie. Na co dzień spotykamy się z wieloma akcjami charytatywnymi w tym zbiórki plastikowych nakrętek, które skupowane są przez firmy recyklingowe, a następnie przetwarzane. Małe plastikowe, niepozorne nakrętki dzięki zaangażowaniu społeczeństwa stają się trampoliną dla osób potrzebujących pomocy!

Problem pojawia się kiedy nie wiemy co zrobić z większą ilością nakrętek i gdzie je oddać. Naszym zamysłem jest by wraz z Państwem zrealizować pomysł zaczerpnięty z innych miast, który będzie miał odzwierciedlenie w Naszej wspaniałej Gminie. Niech to będzie Nasze wspólne dzieło pod hasłem "SERCE OD MIESZKAŃCÓW GMINY MORYŃ .

Razem możemy więcej, a wspólna zrzutka czy środki od potencjalnego sponsora pozwolą zrealizować ten cel. Zbieramy na jedno serce, ale kto wie jak potoczy się zbiórka i może wyjdzie z tego jeszcze więcej!!! Koszt zawiera zakup, montaż oraz dostawe. 

Pojawiło się wiele pomysłów na lokalizację serc ale tą decyzję chcielibyśmy skonsultować z Burmistrzem Morynia. Jeśli zbierzemy środki na zakup serc wystąpimy do Burmistrza o pozwolenie na umieszczenie "serduszek" w zaproponowanych przez władze miejscach.

Link do zbiórki znajdziemy tutaj "SERCE NA NAKRĘTKI DLA MORYNIA"

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza