Łukasz Dombek nowym prezesem Szpitala Powiatowego w GryfinieSpółka Szpital Powiatowy w Gryfinie od 1 kwietnia ma nowego prezesa zarządu, to Łukasz Dombek z Kostrzyna n/Odrą.

Łukasz Dombek z wykształcenia jest magistrem ekonomii ze specjalizacją w zarządzaniu przedsiębiorstwem i zarządzaniu kadrami. Jest absolwentem studiów MBA i w czerwcu br. kończy studia podyplomowe z zarządzania w ochronie zdrowia. Zawodowo w sektorze prywatnym był kierownikiem i dyrektorem w spółkach kapitałowych. W sektorze publicznym piastował stanowisko kierownika wydziału inwestycji w jednostce samorządu terytorialnego i stanowisko ds. konsultacyjno – doradczych. Dodatkowo był wykładowcą akademickim na wydziale ekonomicznym w Akademii Gorzowskiej. Próbował również swoich sił w polityce, kilka lat temu kandydował w wyborach na burmistrza Kostrzyna n/Odrą a w tym roku był jednym z kandydatów na wójta gminy Boleszkowice (ostatecznie termin wyborów został ponownie przesunięty). 

- Na obecnym stanowisku priorytetem jest otworzenie nowych oddziałów i izby przyjęć w nowo wybudowanym skrzydle szpitala,  zwiększenie dostępności i atrakcyjności usług medycznych - poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych Katarzyna Gęślowska ze Szpitala Powiatowego w Gryfinie. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza