Były zawodnik Odry Chojna, bohaterem meczu Hutnika [foto] [video]

Za nami piłkarski weekend w naszym województwie.  Na stadionach i boiskach nie brakowało wielu goli i emocji. Bohaterem jednego z meczów był były zawodnik Odry Chojna - Jakub Pożyczka.

Piłkarze  IV ligi podczas majówki rozegrali dwie kolejki. Spotkania do 15 maja odbywają się wciąż bez udziału publiczności na trybunach. W świetnym stylu zaprezentował się były zawodnik Odry Chojna. Jakub Pożyczka który gra obecnie w barwach Hutnika Szczecin. 

W sobotę 1 maja gracze z Szczecina na swoim terenie rozegnali mecz ze Spartą Węgorzyno. Kuba dwa razy wypisał się na listę strzelców, bramki zdobył z rzutów karnych w 29 i 64 minucie. Mecz zakończył się wynikiem 4-0 dla Hutnika. 

Dwa dni później, w Święto Konstytucji 3 maja, Hutnik zmierzył się z Lechem Czaplinek. Tym razem Pożyczka efektowną podcinką pokona bramkarza gości i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo. Mecz zakończył się wynikiem 2-1.  Hutnik obecnie zajmuję piąte miejsce z dorobkiem 44 punktów.  Pojedynki obyły się na Osiedlu Kasztanowym ( Jeziorak Szczecin )fot.video/Hutnik Szczecin
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza