Co wiemy o wejściówkach na 27. Pol'and'Rock Festival [video]


Jerzy Owsiak ogłosił nowe informacje dotyczące wejściówek na Pol'and'Rock Festival 2021. Wzorem Najpiękniejszej Domówki Świata, 27. Pol'and'Rock przyjmie formę hybrydową - dostępna będzie zarówno dla publiki obecnej na miejscu, jak i dla widzów śledzących jego przebieg w internecie.

Ze względu na sytuację pandemiczną i konieczność odpowiedniego zabezpieczenia wydarzenia, w tym roku w formie stacjonarnej uczestniczyć będzie mogła ograniczona liczba osób - posiadaczy zdobytych wcześniej specjalnych wejściówek, będą partycypować w kosztach organizacji zabezpieczenia COVID-19.

Wydarzenie zorganizowane zostanie z najwyższą dbałością o zdrowie uczestników, co wiąże się nie tylko z testowaniem na COVID-19 wszystkich obecnych na miejscu, ale również m.in. z odpowiednim zabezpieczeniem terenu i zmianą lokalizacji, którą przez kilkanaście minionych lat stanowił Kostrzyn nad Odrą. 

Najpiękniejszy Festiwal Świata - co musisz wiedzieć?

Tegoroczną lokalizacją festiwalu jest byłe lotnisko w Makowicach (gmina Płoty, województwo zachodniopomorskie).

27. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 29-31 lipca na dawnym latowisku Makowice - Płoty w województwie zachodniopomorskim. Na terenie o powierzchni 50 hektarów znajdą się pola namiotowe, scena, na której wystąpi blisko 30 wykonawców, strefa ASP ze spotkaniami z wybitnymi gośćmi oraz koncertami wieczornymi, a także przestrzenie partnerów.

Co nowego wiemy o wejściówkach na 27. Pol'and'Rock Festival?
  • Wejściówki będzie można kupić dla 1-4 osób.
  • Wszystkie wejściówki będą imienne.
  • Wszystkie rodzaje wejściówek będą w tej samej cenie - 49 zł za osobę
Wejściówki możesz kupować już od wtorku 27.07, a więc na dni
  • wtorek - niedziela
  • środa - niedziela
  • czwartek - niedziela
  • piątek - niedziela
  • sobota - niedziela

Szczepienia przeciw COVID-19

Niezależnie od tego, czy jesteś zaszczepiony/zaszczepiona, aby wejść na teren Festiwalu, musisz kupić wejściówkę i poddać się testowi.

Kiedy wystartuje sprzedaż wejściówek

Jesteśmy coraz bliżej wystartowania sprzedaży wejściówek. Wiemy, że nie możesz się doczekać! Jeszcze chwila cierpliwości. Oczekuj naszych wiadomości i sprawdzaj regularnie swoją mailową skrzynkę odbiorcą.


 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza