Reklama [góra]


Czy można organizować zawody i wydarzenia wędkarskie? PZW wydał komunikat.


Okręg Polski związek Wędkarski w Szczecnie wydał komunikat  w w sprawie organizacji imprez i spotkań wędkarskich w Kołach PZW na otwartym powietrzu w związku z luzowaniem obostrzeń związanych z pandemią koronawiursa. 

Pełną treść komunikatu publikujemy poniżej: 

Na podstawie opinii Radcy Prawnego – w związku z przepisem § 26 ust. 14-15 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r., poz. 861.), informujemy, iż dopuszczalne są imprezy i spotkania wędkarskie w Kołach PZW – na otwartym powietrzu (do dnia 28 maja 2021 r. może wziąć udział tylko 25 osób), przy zachowaniu reżimu sanitarnego – m. inn.: maseczka obowiązkowa do 14 maja 2021 r., od dnia 15 maja nie trzeba stosować maseczki na otwartym powietrzu), minimalny odstęp pomiędzy osobami 1,5 m

Od dnia 29 maja do dnia 5 czerwca 2021 r. w spotkaniach będzie mogło wziąć udział 50 osób, przy zachowaniu reżimu sanitarnego: m. inn. odstęp pomiędzy osobami minimum 1,5 m. Z imprez i spotkań wykluczone są osoby chore na COVID-19 oraz przebywające na kwarantannie. Jednocześnie z uwagi na postępującą epidemię, a także wprowadzone szczepienia przeciwko COVID-19, stan prawny w powyższym zakresie może w każdym czasie ulec zmianie.

Wszystkie spotkania i imprezy wędkarskie w Kołach PZW muszą być przeprowadzone z zachowaniem aktualnych zaleceń sanitarnych związanych z panującą pandemią koronawirusa COVID-19. Organizator imprezy wędkarskiej ponosi pełną odpowiedzialność za zgodność przebiegu z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii COVID-19 oraz w/w zasadami.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.