Reklama [góra]


Muzyczna niespodzianka dla moryńskich strażaków i nie tylko

Orkiestra ukulele z Morynia przygotowała pod okiem instruktora muzycznego Ewy Kwiecień muzyczną niespodziankę dla moryńskiej OSP z ich historią fotograficzną w tle.

W większości krajów europejskich, tradycyjnie od ponad 150 lat w Dzień św. Floriana, przypadający 4 maja, obchodzony jest Dzień Straży Pożarnej i Dzień Strażaka. Jest to również wyjątkowa okazja do złożenia życzeń „szczęśliwych powrotów z akcji” wszystkim druhom, oraz podziękowań za bezinteresowną pomoc i niesienie ratunku. W hołdzie za ich trud i narażanie życia Dziecięco -Młodzieżowa Orkiestra Ukulele z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu przygotowała muzyczny upominek...


Dziękujemy, że Jesteście!

Przy montażu filmu zawsze mi pomaga syn , Hubert. Ja tylko nagrywam dzieci i robię miksy w programie audiacity, wycinam wybrane fragmenty nagrań, a montuje w całość Hubert. Bardzo się cieszę, że jest u Was na stażu, na pewno sporo się jeszcze nauczy nowych możliwości. Jestem z niego bardzo dumna, i to zaszczyt że może pracować w redakcji chojna24, dziękuję za wszystko i pozdrawiam serdecznie.

Ewa Kwiecień


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.