Odnalezienie właścicielki roweru zajęło... 8 minut


Zaledwie 8 minut zajęło odnalezienie właściciela roweru, który odzyskali policjanci z komisariatu w Chojnie. Informacja ukazała się na naszym portalu o godzinie 12:33, a o 12:41 jednoślad został rozpoznany przez właścicielkę. 

- Dzięki publikacji jednego z portali zgłosiła się do komisariatu Policji w Chojnie właścicielka roweru, który wcześniej został skradziony na terenie miasta - poinformował nas sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Informacja o skradzionym rowerze pojawiła się na portalu chojna24.pl  w sobotę 1 maja. Po chwili w komentarzach odezwała się właścicielka roweru, okazało się, że został on skradziony córce Pani Krystyny. 

Siła internetu jest ogromna. W przeszłości dzięki publikacjom na portalu chojna24.pl udawało się nie tylko odnajdywać zaginione przedmioty. Dzięki informacjom udawało się rozpoznawać włamywaczy czy odnajdować zaginione osoby. Takie sukcesy to oczywiście zasługa naszych czytelników, którzy za każdym razem chętnie udostępniają informacje, dzięki czemu mają one jeszcze większe zasięgi. Dziękujemy za pomoc!
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza