Otwarcie gastronomii. Od soboty możemy zjeść w ogródkach restauracyjnych.


Od soboty 15 maja otwarte zostaną ogródki restauracyjne. Po blisko siedmiu miesiącach lockdownu klienci będą mogli iść do barów i restauracji. Na razie zjeść będzie można wyłącznie na zewnątrz.

Branża gastronomiczna była zamknięta od 24 października 2020, lokale mogły wydawać tylko posiłki na wynos. Od soboty będą czynne między innymi kawiarnie czy puby. 

- 15 maja otwarte zostaną ogródki restauracyjne i początkowo zjeść będzie można tylko na zewnątrz. Przygotowaliśmy dla wszystkich gości, którzy nas odwiedzą miejsca na ogródkach z przodu, jaki z tyłu za budynkiem restauracji (wejście od parkingu) – serdecznie zapraszamy na dobrą kawę, ciasto, desery lodowe oraz zupy, dania obiadowe, sałatki, w menu są również dania dla dzieci - zachęca chojeńska Restauracja Piastowska, która będzie otwarta od środy do niedzieli w godzinach 11 - 19 - Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Już nie możemy się doczekać, żeby przywitać pierwszego gościa.

Wciąż konieczne bezie zachowanie dystansu i ograniczenia w maksymalnym obłożeniu lokali. Odległość między stolikami musi wynosić co najmniej 1,5 metra. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza