Piłkarze Czarnych Lubanowo pozostają niepokonani w rozgrywkach ligowych

Ponad dwadzieścia A-klasowych drużyn w naszym kraju może pochwalić się brakiem porażki w obecnych rozgrywkach. Wśród nich jest ekipa Czarnych Lubanowo z powiatu gryfińskiego.

W tym zacnym gronie znajduje się jedna ekipa z regionu to Czarni Fiege Lubanowo , zespół występujący w grupie szóstej A-klasy na swoim koncie zanotował 14 zwycięstw i trzy remisy. 

Piłkarze prowadzeni przez Łukasza Jasiska idą jak burza. W ostatnich spotkaniach demolują  swoich rywali. Pokonali między innymi Piast Karsko 4-0, Unię Swochowo 6-0 czy Jedność Przewłoki 0-3. Z dorobkiem punktowym 45 oczek pewnie prowadzą w tabeli, a nad drugim zespołem - GKS-em Golenice mają 9 punktów przewagi. Do końca sezonu pozostało jeszcze siedem meczów. 

Nie odczuwamy presji, do każdego meczu podchodzimy tak samo nie ważne czy gramy z teoretycznie słabszą czy mocniejszą drużyną Przed każdym meczem są dwa główne cele, wygrać i nie stracić bramki. Powiedział naszego dziennikarzowi Krystian Skóra zawodnik grający na pozycjach  boczny pomocnik i środkowy napastnik.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza