Poszukiwania na Odrze. Szukają dwóch zaginionych nastolatków.Na Odrze trwają poszukiwania dwóch nastolatków z miejscowości Ledno w województwie lubuskim. Strażacy, policjanci i Gryfińska Grupa Ratownicza prowadzili poszukiwania również w naszym regionie. 

13-letni Filip Pasiewicz i 15-letni Marek Gawryszak opuścili dom w Lednie w poniedziałek 10 maja i do tej pory nie skontaktowali się z bliskimi. Trop prowadzi do wału nad Odrą w pobliżu Ledna. 

Na Odrze od Czelina do Bielinka poszukiwania prowadzili strażacy z Mieszkowic i Zielina z pomocą policji. Kolejny odcinek rzeki sprawdzali wolontariusze z GSR i strażacy z OSP Krajnik Dolny. 


Policja udostępniła wizerunki i dane poszukiwanych chłopców. 13-letni Filip ma 164 centymetry wzrostu, waży około 60 kilogramów, ma krępą budowę ciała, włosy ciemny blond ścięte na krótko. Ma niebieskie oczy, nos prosty, uzębienie pełne.

Z kolei Marek Gawryszak ma 15 lat, 167 cm wzrostu. Waży ok. 60 kg, ma szczupłą budowę ciała, jest ciemnym blondynem, niebieskookim. Ma nos prosty i uzębienie pełne. W dniu zaginięcia był ubrany w: granatową bluzę bez kaptura, z przodu na bluzie widoczna jest amerykańska flaga, czarne dresowe spodnie, szare buty sportowe marki Puma, czapkę z daszkiem typu moro.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza