"Stacja Klępicz" gotowa na przyjęcie rowerzystów. Zobacz niezwykłe miejsce przy drodze rowerowej R20 [foto] [video]

Jadąc drogą rowerową R20 w kierunku Siekierek nie da się nie zauważyć tego miejsca. Stacja Klępicz od początku powstania ścieżki gości rowerzystów, którzy mogą tu odpocząć i zostawić ślad po sobie. Twórczynią tego miejsca jest Pani Jolanta Kurpiel i jej rodzina. 

To piękne miejsce zostało stworzone od serca. Pani Jolanta wraz z rodziną przygotowała miejsce odpoczynku własnymi siłami i środkami. Jest tu kolorowo dzięki licznym kwiatom i ozdobą. Drzewa rzucają cień w którym zmęczeni podróżą rowerzyści mogą usiąść i odpocząć. W ostatnich dniach pojawiła się również butla z gazem, czajnik, woda i szafka w której znaleźć można herbatę, kawę i cukier. 


Pani Jolanta chętnie rozmawia z odwiedzającymi to miejsce rowerzystami. Stację Klępicz, oczywiście na rowerze, odwiedził nasz reporter Paweł Sławiński. 


- Jest bardzo dużo rowerzystów. R20 to bardzo cudna ścieżka. Jak mogłam też jeździłam codziennie, w tej chwili troszkę podupadłam (na zdrowiu - red.), ale dam radę. Jest cudownie tu mieszkać i gościć rowerzystów - mówi nam Pani Jolanta. Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza