Stratus zachęca do głosowania na "Piknik Lotniczy" w programie "Społecznik"

Ruszyło głosowanie w ramach II naboru na rok 2021 na Regionalne Inicjatywy Obywatelskie. Do głosowania zakwalifikowały się 104 inicjatywy, z czego 64 to inicjatywy o zasięgu regionalnym oraz 40 o zasięgu powiatowym. Głosować można między innymi na projekt, który chce realizować Stowarzyszenie Lotnicze "Stratus" w Chojnie. 

Członkowie "Stratusa" zachęcają do oddawania głosów na Piknik Lotniczy. 

Lubisz adrenalinę i patrzenie na nasz piękny świat z perspektywy lotu ptaka?! Lubisz przestrzeń, aktywność na powietrzu i niekonwencjonalny sposób na spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi i rodziną?! Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś "TAK" to zagłosuj na Rodzinny Piknik Lotniczy i mini Festiwal Balonowy, który już tego lata może zawitać na lotnisku w Chojnie w pow. gryfińskim! Paralotnie, motolotnie, samoloty, ultralekkie, balony! Dla Was!

Głosować można na platformie na stronie www.pomorzezachodnie.konsultuje.pl do północy do 20 maja. Głosować mogą mieszkanki i mieszkańcy regionu, którzy w dniu głosowania ukończyli 16 rok życia. Głos można oddać na trzy inicjatywy o zasięgu regionalnym oraz jedną inicjatywę o zasięgu powiatowym (według miejsca zamieszkania).

Wyniki głosowania poznamy 24 maja 2021 r.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza