Zawodnicy Klubu Motorowego Chojna tuż za podium w Obornikach


13 maja w Obornikach odbyła się 1 runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie. Klub Motorowy Chojna reprezentowało 9 zawodników, którzy wywalczyli 4 miejsce w klasyfikacji klubowej.

Najlepszy wynik uzyskał 9 letni zawodnik naszego klubu Tim Studemann startujący w klasie MX 65, wygrał dwa wyścigi uzyskując 25 i 17 sekund przewagi nad zawodnikami jadącymi za nim i zajął 1 miejsce w swojej klasie. 

Natomiast nas najmłodszy zawodnik Mateusz Baran, który w tym roku dopiero skończy 9 lat w kolejnych wyścigach zajął 11 i 12 miejsce co dało 11 pozycję w klasie MX 65.

W klasie MX Junior Jakub Szymański zajął 5 miejsce, w klasie MX C MichaŁ Bukała – 17 miejsce, Bartłomiej Jurkiewicz – 20 miejsce, Paweł Adamczyk – 24 miejsce, Grzegorz Ratajczak -30 miejsce, w klasie MX Masters Krzysztof Perużyński – 11 miejsce, w klasie MX Quad Wiktor Kuśmierczak – 16 miejsce.

Kolejne zawody w Chojnie 19 i 20 czerwca. Chojeński klub został doceniony przez Główną Komijsę Sportów Motorowych PZM i będzie organizował Mistrzostwa Polski w Quadcrossie i Puchar Polski w Motocrossie w ramach tych zawodów zostanie rozegrana 2 runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza