Chwile grozy na drodze. Policjant uratował kobietę z płonącego samochodu.


Mundurowy z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu uratował 74-latkę, której podczas jazdy zapalił się samochód. 

Policjant ewakuował przerażoną kobietę z pojazdu i pomógł zgasić pożar. Dzięki jego błyskawicznej reakcji kobieta wyszła z opresji cała i zdrowa. Udało się też uratować samochód przez całkowitym spaleniem.

Do zdarzenia doszło na drodze S-3. Sierż. sztab. Julian Gamułkiewicz — mundurowy z myśliborskiego wydziału ruchu drogowego patrolował jeden z odcinków drogi S-3. W pewnym momencie zauważył stojący na pasie awaryjnym pojazd marki Mercedes z pod maski którego wydobywały się płomienie ognia oraz dym. Policjant natychmiast się zatrzymał i podjął czynności w celu ugaszenia pożaru. W środku pojazdu siedziała przerażona kobieta. Stróż prawa pomógł jej bezpiecznie opuścić płonący pojazd.. Po zapewnieniu jej bezpieczeństwa przystąpił do gaszenia ognia. 

Jednocześnie na miejsce została wezwana straż pożarna. Po chwili na miejsce pożaru dotarli strażacy, którzy dogasili pojazd. Dzięki sprawnej reakcji myśliborskiego policjanta 74-letnia kobieta wyszła z opresji cała i zdrowa. Udało się też uratować jej samochód przed całkowitym spaleniem.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza