Fotobudka oraz napis LOVE i 18 na Twoje wydarzenie!

Fotobudka to ciekawa atrakcja podczas przyjęcia weselnego, imprezy urodzinowej lub innego wydarzenia. Dzięki niej możemy mieć świetną pamiątkę w postaci niebanalnych zdjęć! 

Fotobudka stała się już stałym elementem wydarzeń i imprez, nie tylko rodzinnych i okolicznościowych. Czym w ogóle jest ta atrakcja? 

W specjalnej konstrukcji umieszczony jest aparat i oprogramowanie. Na fotograficznym tle możemy wykonać kilka zdjęć, do dyspozycji fotografowanych osób są przeróżne gadżety, przebrania i maski. Dzięki temu możemy stworzyć zabawne pamiątkowe fotografie. 
Zdjęcia są natychmiast po zrobieniu drukowane, można je zabrać ze sobą lub wkleić w weselną księgę gości, są również udostępnianie w wersji cyfrowej. 

Możliwość wynajmu fotobudki wraz z obsługa oferuje firma Fotoland z Chojny. Oprócz tego firma oferuje możliwość wynajęcia napisów "Love" i "18". 

Warto odwiedzić stronę na facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/fotolandchojna lub po prostu wpisać w portalu społecznościowym hasło "FotoLand Chojna". Z firmą można skontaktować się również pod nr tel. +48 722 094 189.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza