Jak skutecznie poradzić sobie z bólem kręgosłupa? Pomoże Dr Robert Kaczor.

Ból kręgosłupa często stanowi problem dla osób w każdym wieku. Dolegliwości bólowe, cierpienie, niemożność wykonywania pracy zawodowej i obowiązków domowych, przyjmowanie dużych ilości leków przeciwbólowych to codzienność.


Jak mogę pomóc?

Moim celem jest pomóc Państwu w powrocie do zdrowia - do normalnej aktywności życiowej, do pracy, do uprawiania sportu.

Najważniejsze rozpoznanie

Najważniejszym jest rozpoznanie przyczyny dolegliwości. Dokonuję tego na podstawie zebranego wywiadu, dokładnego badania chorego oraz analizy badań dodatkowych: rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, badań radiologicznych, EMG i innych. Bardzo proszę mieć podczas wizyty badania na płytkach CD (opis badania jest mile widziany, ale niekonieczny).

Skuteczna pomoc

Wiele bólów kręgosłupa to efekt napięcia mięśni, zwyrodnień, dyskopatii czy stanów zapalnych. Na taki rodzaj bólu często stosuje się blokady lecznicze: lek podawany jest bezpośrednio tam, gdzie boli. Zabieg wykonuję pod kontrolą USG - jego zastosowanie umożliwia precyzyjne podanie leku w miejsce zmienione chorobowo, dzięki czemu wzrasta skuteczność leczenia.

Już podczas pierwszej wizyty - jeżeli będzie to wskazane - mogę wykonać taki zabieg, pozwalający wyeliminować uciążliwy ból.

Wykonuję:
 • blokady kręgosłupa odcinka: szyjnego, piersiowego, lędźwiowego i krzyżowego
 • blokady przeciwbólowe kręgosłupa
 • blokady lecznicze kręgosłupa z użyciem
  - kolagenu
  - kwasu hialuronowego
  - osocza bogatopłytkowego
  - fibryny bogatopłytkowej
  - komórek macierzystych
  - sterydów
Kim jestem?

Nazywam się Robert Kaczor i jestem lekarzem. Studiowałem na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, gdzie obroniłem doktorat i ukończyłem specjalizację w zakresie neurochirurgii. Mam 30 lat doświadczenia w salach operacyjnych, a obecnie prowadzę prywatną praktykę ukierunkowaną na leczenie dolegliwości bólowych kręgosłupa.


Zapraszam wszystkich, którzy chcą zapomnieć o bólu dokuczającego im podczas wykonywania codziennych obowiązków domowych i zawodowych lub aktywności sportowych.


Rejestracja

Telefonicznie - tel. 790 60 60 40
Przez Internet: www.bólkręgosłupa.pl

Adres:
Gabinety MR Kaczor
Szczecin, ul. Kołłątaja 19/1

Ważne!

Każdy zabieg jest dobierany indywidualnie do stanu zdrowia chorego i rodzaju dolegliwości. Może się okazać, że nie wszystkie rodzaje zabiegów są wskazane lub możliwe do wykonania w Państwa sytuacji.

Każdy organizm może reagować inaczej na zabieg, co nie oznacza 100% pewności pozbycia się bólu.

Każdy zabieg może powodować powikłania, o których informuję zawsze przed jego wykonaniem. Po zapoznaniu się ze wszystkimi wskazaniami, przeciwskazaniami i możliwymi efektami ubocznymi pacjent podpisuje zgodę na wykonanie konkretnego zabiegu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza