Młodsi zawodnicy rywalizowali w Stepnicy a starsi w Świdwinie i Białogardzie

W niedzielę 6 czerwca najmłodsi zawodnicy Victorii Chojna brali udział w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w kat. skrzatów ( II klasa i młodsi), które rozgrywane były  w Stepnicy.

Victorię w niedzielnych zawodach reprezentowali Michał Michasiuk oraz Mateusz Baran. Występ najmłodszych zawodników klubu był bardzo udany. Mateusz Baran zajął IV miejsce, natomiast Michał Michasiuk  uplasował się ostatecznie na IX miejscu.

Wielkie brawa za ambicję i wolę walki dla naszych najmłodszych zawodników.

W sobotę natomiast zespół III ligowej Victorii udał się do Świdwina na dwa mecze z bezpośrednimi sąsiadami z tabeli. Ze wzglądu na trwające prace remontowe w SP nr.1 wszystkie mecze w rundzie rewanżowej Victoria rozgrywa na wyjazdach.

Oba  sobotnie pojedynki z  MSZS Świdwin i   UKS Team Tenis 2005 Białogard  zakończyły się porażkami chojeńskiego zespołu w identycznym stosunku 4:6.

Zespół Victorii w sobotnich spotkaniach wystąpił w następującym składzie (przy nazwisku zdobyte pkt.): Robert Bałachowski –  1;1,5 pkt / Michał Olejnik - 1; 0,5pkt / Maciej Stadnik – 1;1 pkt / Grzegorz Moliński – 1;1 pkt

Obecnie Victoria w ligowej tabeli zajmuje IX miejsce. Kolejne spotkania ligowe Victoria rozegra 18 i 19 czerwca wyjeżdżając na mecze do Wierzbięcina i Kołobrzegu. W niedzielę  13 czerwca zawodnicy Victorii wyjeżdżają do Stepnicy na IMW w kat. Żak  (III ;IV klasy).

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza