Pol’and’Rock Festival tylko dla zaszczepionych? Jurek Osiwak wyjaśnia...


Wielkimi korkami zbliża się Pol’and’Rock Festival to jedno z największych muzycznych wydarzeń w kraju. Impreza wraca po rocznej prawie spowodowanej pandemią covid 19. Rząd dzięki masowej akcji szczepień uruchomił między innymi koncerty.

Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak wyjaśnił w mediach społecznościowych w jakiej formie się odbędzie.

No i zmiany przyszły, więc zadaliśmy pytanie naszej publiczności- czy koncert dla wszystkich beż żadnych warunków, czyli festiwal dla 250 osób, czy festiwal dla dla 20 tysięcy gości z obowiązującymi zasadami typu szczepienia? W głosowaniu na naszych stronach w mediach społecznościowych ogromna większość wybrała opcję drugą, i tym samym w całym tym zgiełku po raz kolejny organizujemy Pol'and'Rock Festival. I obyśmy nie byli jedyni, bo choć to ogromna praca dla organizatorów, to jest to przypomnienie że cała branża muzyczna to dziesiątki tysięcy ludzi, którzy potrafią bezpiecznie, z poszanowaniem tych trudnych momentami decyzji systemowych zorganizować koncert! My właśnie to robimy i cieszymy się, że wracamy w  plener, że znowu stanie tam wielka scena i powstanie piękna festiwalowa infrastruktura stworzona przez tysiąc osób z branży! Nasz festiwal tworzy blisko półtora tysiąca osób z branży i kilkadziesiąt firm, dla których każde takie wydarzenie jest na wagę złota i pozwala przetrwać po bardzo trudnym, pandemicznym roku. - czytamy na oficjalnym profilu Owsiaka na Facebooku.

Pol’and’Rock Festival w tym roku odbędzie się na lotnisku Makowice w Płotach. Ma wziąć w nim udział 20 tysięcy osób.


 fot. Stanisław Wadas
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza