Premiera reportażu "Życie w Dolinie Dolnej Odry" w środę w Radiu Szczecin [foto]


W środę 16 czerwca o godzinie 22:00 w Radiu Szczecin odbędzie się premiera reportażu Życie w Dolinie Dolnej Odry.


Dwaj pasjonaci natury Piotr Rosiński, Piotr Piznal spędzają niezliczone godziny w odmętach wód Odry, a dzięki dronom również w przestworzach gryfińskiego nieba. Pasja, profesjonalizm, zapał oraz chęć do działania zaowocowały albumem przedstawiającym najpiękniejsze zakątki parku.
Sami pasjonaci o swojej pasji mówią w taki sposób:

"... Od kilku lat intensywnie pracujemy nad projektem życie w Dolinie Odry, który ma na celu ukazanie piękna Doliny Dolnej Odry oraz ziemi Gryfińskiej. Jest to złożony projekt przedstawiający obraz jak i również dźwięki otaczającej nas natury. Obszar nad którym się skupiamy to Dolina Dolnej Odry od Gozdowic po Gryfino. W zeszłym roku postanowiliśmy że chcemy to uwiecznić w książce oraz na płycie CD. W tym celu zorganizowaliśmy zrzutkę na wydanie albumu, ze względu na zainteresowanie pozostawiliśmy ją aktywna do końca czerwca. Planowane wydanie Albumu to sierpień tego roku..."

Dziennikarka Polskiego Radia Szczecin Anna Kolmer zafascynowana pomysłem i możliwością odkrywania unikalnej natury Doliny Dolnej Odry spędziła czas z miłośnikami piękna Doliny. Podglądanie dzikiej nieokiełznanej natury w niezwykłych miejscach tworzonych przez siły natury i naturalny krajobraz zaowocowało powstaniem reportażu.Cały czas do końca czerwca trwa zrzutka. Uzyskiwane środki z całą pewnością pomogą w realizacji pomysłu - wydania albumu o Dolinie Dolnej Odry wraz płytą cd.


filmy autorów pomysłu - miłośników nieokiełznanej natury Doliny Dolnej Odry


Prześlij komentarz

Nowsza Starsza