Radni zgodni. Zarząd Powiatu Gryfińskiego otrzymał absolutorium za rok 2020


Radni Powiatu Gryfińskiego jednogłośnie udzieli absolutorium Zarządowi Powiatu Gryfińskiego. Rok 2020 był szczególny z powodu pandemii covid19. W tym czasie wielokrotnie zmieniały się zasady funkcjonowania szpitala powiatowego w Gryfinie, praca samorządu ulegała zmianom, a często decyzje musiały być podejmowane szybko.

W 2020 roku cały czas był prowadzony proces inwestycji przez Starostwo Powiatowe w Gryfinie oraz szykowane te na rok 2021. Efektem są zakończone prace przy rozbudowie szpitala w Gryfinie, przebudowa ul. Krasińskiego czy drogi w Naroście. Dokończone zostały również prace na ul. 1 Maja w Gryfinie, która jest elementem tworzącej się kolei aglomeracyjnej. Pracownicy starostwa w Gryfinie przygotowali też pozwolenie na budowę budowę dwóch bloków gazowo-parowych w Elektrowni Dolna Odra.

- Chcę podziękować wszystkim osobom, z którymi w minionym roku mieliśmy okazję pracować dla  mieszkańców Powiatu Gryfińskiego. Chciałem podziękować pracownikom starostwa i jednostek za wykazywane zaangażowanie. Ten rok był szczególny dla nas. Jako największy powiat w Województwie Zachodniopomorskim wykazali się dużą solidarnością i sprawnością organizacyjną - dziękuje starosta Wojciech Konarski.

W skład Zarządu Powiatu Gryfińskiego wchodzą: Wojciech Konarski - starosta, Ewa Dudar - wicestarosta oraz członkowie Henryk Kaczmar, Jerzy Miler i Jerzy Zgoda.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza